Studio Inregistrari | Productie Muzicala | Recording Studio | Mix | Master

Studio Inregistrari | Productie Muzicala | Recording Studio | Mix | Master

Studio de Inregistrari si Editari Audio MUSIC PRODUCTION - RECORDING STUDIO | MIXING | MASTERING

25-01-2020 Oferta Speciala
OFERTA PRET 2019-2020! Fum Greu (gheata carbonica) Dansul Mirilor si Artificii INTERIOR + EXTERIOR

OFERTA PRET 2019-2020! Fum Greu (gheata carbonica) Dansul Mirilor si Artificii INTERIOR + EXTERIOR

In opinia noastra, poate cel mai important moment din desfasurarea unei nunti este dansul de deschidere (dansul mirilor). Multi au impresia ca: "hai ca nu e chiar atat de important, mai ales la cum dansam noi cu siguranta vor fi si alte atractii care vor marca seara :))". De acord, dar ce nu stiti voi si stim noi este ca singurul moment din toate nunta care este EXCLUSIV despre VOI este ACESTA. Chiar daca in teorie tot evenimentul este despre mire si mireasa, in realitate treaba sta cu totul si cu totul altfel, grija si atentia mirilor fiind de fapt tot la invitati, la nasi si la cum se deruleaza tot ce s-a pregatit in mult asteaptata seara.

15-02-2017 Oferta Speciala
Cocktail Bar Mobil - Barman Evenimente 2019-2020

Cocktail Bar Mobil - Barman Evenimente 2019-2020

Cocktail Bar Mobil Evenimente 2019-2020 Pentru aceasta punem la dispozitie personal pregatit si calificat. Barmanii nostri sunt specializati in arta prepararii bauturilor. In functie de tematica evenimentului vor crea meniul dorit de cocktail-uri incepand de la cele clasice pana la ultimele creatii in domeniu. Acestia vor oferi de asemenea spectacole de bar si vor crea o atmosfera inedita pentru orice tip de petrecere. Show-rile vor atrage cu siguranta toate privirile si vor da o nota de eleganta evenimentului tau. Sunt concepute special pentru a interactiona cu invitatii dvs si pentru a prepara cocktail-uri si bauturi intr-un mod cat mai deosebit si distractiv.

02-02-2017 Oferta Speciala
Zane Ursitoare Botez - Animatori Petrecere Copii 2019-2020

Zane Ursitoare Botez - Animatori Petrecere Copii 2019-2020

Nasterea unui copil, un moment unic de fericire pentru orice parinte iubitor, este un eveniment la care participa fiinte magice de pe taramuri nevazute, Zanele Ursitoare. Dupa cum ne invata si traditia, fiecare copil trebuie ursit pentru a avea noroc in viata. De aceea am creat special pentru dumneavoastra un spectacol emotionant cu text personalizat, plin de emotie si feerie.

24-01-2017 Oferta Speciala
SHOW LIVE DJ/MC & SAX & PERCUSSION

SHOW LIVE DJ/MC & SAX & PERCUSSION

"Sunt DJ-ul care a creat acest show. Sunt cel care a crezut si a facut pentru prima data fuziunea muzicala live dintre dj, percutie si saxofon la evenimentele din Romania. Am castigat aprecierea publicului atat din tara cat si din strainatate. Datorita spectaculozitatii acestui concept, din ce in ce mai multa lume il doreste si pentru evenimentele importante din EUROPA. Revelionul din 2017 programat la Londra, avand cap de afis acest SHOW." ANDREI NICULESCU

03-12-2016 Oferta Speciala
BAND NUNTA UNIK ORCHESTRA 2019-2020 TRUPA COVER | FORMATIE NUNTA

BAND NUNTA UNIK ORCHESTRA 2019-2020 TRUPA COVER | FORMATIE NUNTA

I-am adunat pe cei mai buni solisti (VOCEA ROMANIEI – Pro TV) si instrumentisti existenti la ora actuala in Romania, printre ei aflandu-se si componenti din trupe cu renume international, cum ar fi Marc Anthony BAND. De asemenea pachetul include BACKLINE, DJ, SONORIZARE, LUMINI, EFECTE SPECIALE SI SCENA. Echipamentul folosit trebuie sa mentionam ca este de ultima generatie, este cel mai scump si cel mai cautat de pe piata de profil, apreciat ca fiind NUMARUL 1 LA NIVEL MONDIAL. Echipa noastra va asigura de flexibilitate, personalizand playlistul in functie de preferintele muzicale ale fiecarui onorat client si ATENTIE MARE fara un numar limitat de seturi, prestatia noastra live desfasurandu-se de la inceputul si pana la sfarsitul evenimentului, cu pauze de 15-20 de minute.

07-08-2016 Oferta Speciala
Coregrafie Dansul Mirilor - Melodii sau Colaje

Coregrafie Dansul Mirilor - Melodii sau Colaje

COREGRAFIE DANSUL MIRILOR - 300 EURO / 10 SEDINTE (SALA REPETITII EXCLUSIVA, 1 INREGISTRARE VIDEO, ALEGEREA MELODIEI SAU REALIZAREA COLAJULUI)

18-04-2016 Oferta Speciala
SOUND SENSATIONS CABINA FOTO - PHOTOBOOTH 2019-2020

SOUND SENSATIONS CABINA FOTO - PHOTOBOOTH 2019-2020

Cabina Foto (PhotoBooth Cab) - Spatiu special amenajat pentru realizarea unor fotografii memorabile, super amuzante, de neuitat. Rezultatul obtinut fiind dupa parerea noastra marturia, dovada perfecta ca toti invitatii s-au distrat pe cinste la evenimentul dvs. Acestia avand posibilitatea de a o lipi pe frigider imediat ce au ajuns acasa. Urmand ca a doua zi, in timp ce servesc micul dejun sau cafeaua, sa-si aminteasca din nou de voi si de evenimentul perfect la care au luat parte. Include de asemenea si recuzita, iar numarul de fotografii este nelimitat.

05-04-2016 Oferta Speciala
DJ NUNTA - MC NUNTA 2019-2020

DJ NUNTA - MC NUNTA 2019-2020

OFERTA 2019-2020 DJ NUNTA, MC NUNTA, SONORIZARE, LUMINI, EFECTE SPECIALE.

07-01-2016 Oferta Speciala
EXCLUSIV! FESTIVAL BAND - TRUPA COVER | FORMATIE NUNTA

EXCLUSIV! FESTIVAL BAND - TRUPA COVER | FORMATIE NUNTA

Festival Band - Trupa Coveruri | Formatie Nunta | Formatie Coveruri Va pregatiti de un eveniment important si vreti sa-l organizati la superlativ? Alegerea muzicii va da mari batai de cap? Nu mai e nevoie... Aceasta formatie nu e doar o simpla trupa de coveruri, este un proiect amplu al celor mai buni din acest domeniu, cu o experienta de 15 ani in lumea evenimentelor. Asadar, daca sunteti in cautarea unei formatii pentru o nunta sau o petrecerea aniversara, FESTIVAL BAND (FORMATIE NUNTA) este solutia perfecta pentru o atmosfera de vis. Aceasta formatie de coveruri este reprezentata de muzicieni cu reala pregatire si experienta in acest domeniu. Detinem un repertoriu extrem de variat cu care va vom cuceri cu siguranta inimile. Echipa noastra va asigura de flexibilitate, personalizand playlistul in functie de preferintele muzicale ale fiecarui onorat client si ATENTIE MARE fara un numar limitat de seturi, prestatia live a bandului desfasurandu-se de la inceputul si pana la sfarsitul evenimentului, cu pauze de 15-20 de minute. Abordam stiluri muzicale precum: dance, reggae, pop-rock, disco, rock’n’roll, blues, vals, tango, muzica usoara romaneasca si internationala, latino, jazz, muzica populara si de petrecere din toate zonele tarii. Acest pachet include de asemenea dj nunta, sonorizare, lumini si efecte speciale. Aici trebuie mentionat faptul cum ca echipamentul folosit este de ultima generatie, fiind cel mai scump si cel mai cautat de pe piata de profil, apreciat ca fiind NUMARUL 1 LA NIVEL MONDIAL.

06-01-2016 Oferta Speciala
Filmari Nunti - Fotograf Nunta 2019-2020

Filmari Nunti - Fotograf Nunta 2019-2020

VIDEO FILMARE CINEMATICA FILMARE CLASICA OPTIONAL: Macara + Camera + Operator (PENTRU INREGISTRARI VIDEO IMPRESIONANTE) Drona (PENTRU INREGISTRARI VIDEO IMPRESIONANTE) Proiector + Ecran Videoclip “Save the date" (inainte de nunta) Videoclip "Trash the dress" (dupa nunta) FOTO STIL FOTOJURNALISTIC STIL ARTISTIC & FOTOJURNALISTIC OPTIONAL: Marturii Proiector + Ecran Cabina Foto / PhotoBooth Cab Sedinta foto "Save the date" (inainte de nunta) Sedinta foto "Trash the dress" (dupa nunta)

26-10-2015 Oferta Speciala
DJ/MC Nunta Andrei Niculescu 2020-2021

DJ/MC Nunta Andrei Niculescu 2020-2021

Cel mai cautat DJ al momentului. MC-ul ideal pentru evenimentul tau. OFERTA 2019-2020 DJ/MC NUNTA BUCURESTI ANDREI NICULESCU

26-06-2014 Oferta Speciala

DJ/MC MUZICA NUNTA BUCURESTI

DJ Nunti, DJ Nunta Bucuresti, DJ Evenimente, DJ Petrecere, Andrei Niculescu, ANDREI-O Da'Mix
- Andrei Niculescu aka ANDREI-O Da'Mix - 18 ani de cariera si peste 1000 de evenimente organizate cu succes! Oferta/Cotatie Pret DJ/MC Nunta Bucuresti w w w . D J - N U N T A . c o m

Cariere

In vederea unei viitoare colaborari,
ajutati-ne sa va cunoastem!
Pentru mai multe informatii accesati articolul Cariera din sectiunea Blog.

| Filmari Nunti | DJ Nunta | Fotograf Nunta | Formatii Nunta | DJ Botez | MC Nunta | Fotograf Profesionist | Albume Foto | Muzica Nunta |